Optoma ZH606e Laser Beamer

2.699,00 excl. BTW
3.265,79 incl. BTW

Professionele laserprojector met hoge lichtopbrengst

Professionele laserprojector met hoge helderheid

De ZH606e is de kleinste projector in zijn klasse. Met 6.300 lumen en 4K- en HDR-compatibiliteit is de ZH606e een onderhoudsarme projector met lasertechnologie met een extreem lange levensduur. Voorzien verticale lens-shift en ingebouwde 10W-luidsprekers.

  • Levertijd: Indien voorradig 1 werkdag

Uitverkocht

EAN: 5055387664067 Artikelnummer: E1P1A3MWE1Z3 Categorieën: , , Tags: , ,
Beschrijving

Verticale lensverschuiving

Vereenvoudig de installatie met verticale lensverschuiving, wat een breder scala aan plaatsingsmogelijkheden voor de projector biedt. Dit maakt het gemakkelijker om de projector in uw kamer te plaatsen en maakt een breder scala aan schermformaatopties mogelijk.

MHL

Verander uw projector in een slim scherm door uw smartphone of tablet met één kabel aan te sluiten via MHL; nu kun je presentaties en documenten bekijken, video’s streamen en foto’s delen op het grote scherm.

Vierhoekcorrectie

Pas de keystone in zowel het verticale als het horizontale vlak aan. U kunt elke hoek van de afbeelding afzonderlijk vervormen om een ​​perfect vierkant beeld te creëren. Ideaal voor het stapelen van afbeeldingen, ongelijke wanden of waar de plaatsing van de projector lastig is en onder een hoek moet worden geïnstalleerd.

Portretprojectie

Ideaal voor digital signage-toepassingen, u kunt uw projector 90 graden draaien om een ​​portretbeeld te projecteren.

Lasertechnologie

Optoma laserprojectoren maken gebruik van hoogwaardige lasers om het geprojecteerde beeld te creëren. In veel situaties kan de waargenomen helderheid van laserbelichtingsprojectoren twee keer zo hoog zijn als die van een equivalent op lampen gebaseerd model. Ze leveren ook verhoogde efficiëntie om een ​​consistente helderheid, superieure kleurprestaties, onmiddellijk aan/uit en een buitengewone levensduur van maximaal 30.000 uur te behouden.

Snel hervatten

Met deze functie kan de projector onmiddellijk weer worden ingeschakeld als deze per ongeluk wordt uitgeschakeld.

Automatisch uitschakelen

Het kan voorkomen dat de projector aan blijft staan ​​als hij niet in gebruik is. Om energie te helpen besparen, schakelt de “auto power off”-functie de projector automatisch uit na een ingestelde tijdsperiode als deze niet wordt gebruikt

Extra informatie
MerkOptoma
TechniekDLP
LichtbronLaser
Resolutie1920×1080 (16:9)
Lichtopbrengst (ansi lumen)6100-7000
Contrastverhouding> 100.000 : 1
IngangenComposiet Video, HDMI 2x, Mini-Jack Audio, RJ45, RS232, S-Video, VGA 2x
Uitgangen12V Trigger, Mini-Jack Audio, USB Power, VGA
LensHandbediend, Lens-shift verticaal, Niet wisselbaar
Koelingsgeluid (dB)32-34dB
Gewicht (kg)5.1 – 7.0
Garantie beamer3 jaar
Garantie lichtbron5 jaar (12.000 uren)
LevertijdIndien voorradig 1 werkdag
Download